Diumenge a partir de les 8 del matí, podeu recollir els Dorsals amb la Bossa del Corredor amb productes gentilesa de Zanuy, Font Vella, Red Bull i  Masia Fontirons.

Si no t’has inscrit pots fer-ho diumenge a les 8 del matí!

Aquí teniu el llistat de dorsals assignats perquè us sigui més ràpid recollir-lo el Diumenge.

Cognoms Nom Dorsal
Aguilá Cristina Emilio 96
Aizcorbe Mar 107
Alcantara Dovao Valle 145
Alegre Galan David 57
Altimiras Galmés Jaume 140
Alvarez Rodriguez Isabel 177
Arias Mañas Javier 28
Arnau Monell Jordi 179
Aubets Rafart Ramon 139
Baixas Xaus Jaume 23
Balboa Garcia Eduard 181
Ballarà Garcia Artur 92
Ballarà Tort Marc 93
Barris Templado Mercè 141
Bellmunt Fernandez Rafa 40
Besora Vilardaga Eric 165
Betoret Perez Christian 20
Betriu Méndez Sergi 146
Boixader Gimenez Marc 125
Bosch Higuera Isaac 14
Bosque Ruano Cristofer 78
Bover Domene Anton 16
Bozzo Arias Audit 116
Cabanas Lucaya Climent 176
Cabrera Trujillo Javi 144
Cáliz Cargol Marc 60
Call Cunill Queralt 118
Calpe Jorda Antonio 74
Calsina Santasusana Angel 154
Camps I Riba Josep Maria 126
Cano Ció Meritxell 75
Capafons Arboli Sergi 30
Carmona Gonzalez Eva 15
Carol Vendrell Alba 124
Carol Vendrell Ivan 162
Carrera Mariscal Covadonga 45
Carroza Ramiro Ana 3
Casals Babis Josep 58
Castillo Luceno Jose Julio 24
Chertó Sarret Pol 132
Cherubini Barrau Bianca 37
Chirveches Dominguez Vanesa 143
Colomer Serra Adrià 31
Comajuncosas Baraldes Mateu 167
Comellas Puig Jordi 120
Comino Soto Alberto 113
Company Serra Lluis 151
Corbera Lluis 133
Cordoba Ferran 142
Cortizo Pajerols Jordi 86
Cortizo Pajerols Abel 94
Cortizo Pajerols Ivan 103
Costa Costa Meritxell 4
Costa Marcet Oriol 147
Cots Duocastella David 34
Cousin Marti David 62
Cremades Ralfas Raúl 98
Crestemayer Rincon Raul 137
Cubeles Torres Carles 72
Cubinsà Safont Jordi 129
De Peray Puig-pey Marta 61
Dorca Tarruella Jordi 99
Duarri Guilà Adrià 160
Espinasa Martínez Santi 122
Esteve Esteve Albert 36
Exposito Canal Paula 163
Fernandez Bodelon Antonio 149
Fernandez Bosch Eduard 158
Ferrer Ill Rafel 136
Figols Guiu Laura 155
Figuls Roma Xavi 81
Fitó Castellana Ramon 89
Fitó Giralt Sergi 56
Folch Serra Josep 123
Franch Pons Judit 119
Frias Perez David 174
Galera Varon Joel 108
Gall Heble Jordi 109
Gallego Gallardo Jordi 156
Garcia Iolanda 22
García Lobo Robert 71
García Lobo Nando 87
Garcia Prados Beatriz 66
Gayubas Piera Marina 77
Gonfaus Sellés Laia 115
González Safont Joan 19
Graciano Ruiz Monica 46
Guerra Fernandez Esther 91
Guixé Simon Gerard 134
Hernàndez Raimon 21
Huertas Puertas Mario 10
Hueso Gutierrez Natalia 27
Izquierdo Alegre David 9
Izquierdo Garcia Sergio 59
Jiménez Mateo Adria 111
Jorda Gea Carles 90
Lahor Soler Edu 101
Lahoz De La Morena Marcel 84
Llargués Esclusa Marta 76
Llordella Sala Ramon 173
Llorens Sanchez Lea 157
Lozano Serrano Miguel 5
Máñez Arisó Victor 82
Mañós Lligoña Bernat 65
Marcé Valencia Joan 100
Marsinyach Casafont Jaume 161
Martin Hervilla Juan Luis 17
Martínez Canós Sonia 6
Martinez Vilches Joan Carles 53
Mateu Esquirol Josep Maria 106
Méndez Garriga Antoni 8
Meya Roura Ignasi 69
Milla Calvo Gloria 175
Mir Segalà Albert 97
Montes Delclós Aniol 135
Moreno Albert 49
Moreno Zamora Jose Antonio 148
Navarro Ferrer Xavi 41
Noguera Codina Montse 80
Ors Cordoba Montse 169
Ortiz Bonilla Alex 102
Padullés Castelló Pau 48
Paretas Ferrer Jordi 131
Pelaz Conejo Domingo 25
Perez Camero Manel 29
Pericas Llonch Albert 128
Perich Cruells Jordi 171
Pesarrodona Rovira Sergi 117
Piernas Gallego Jorge 150
Plana Piera Genís 104
Planta Xavier 64
Pons Rodríguez Gerard 7
Posas Sallent Borja 54
Prados España Jesus 67
Prat Ametlla Gabriel 55
Prat Cardil Gabriel 35
Puig Farràs Quirze 105
Pujol Sabaté Jaume 127
Ràbago Sanchez David 168
Raich Busquets Joan 152
Reche Martí Aleix 88
Rial Fígols David 1
Rial Guixé Carme 170
Ribera Oriach Marc 47
Ro Nilo 39
Rodriguez Aguirre Julieta 85
Rodríguez Bueno Xavier 26
Rodríguez Isidro Eduardo 12
Rodriguez Jane Eduard 166
Rosas Fuentes Xavi 52
Roset Rojo Josep 11
Rosiñol Menchon Neus 153
Rovira Pous Anna 33
Ruiz Ramió Marina 42
Ruz Gutiérrez Lidia 13
Saavedra Jurado Antonio 178
Sadurní Serrallonga Jordi 50
Sales I Masnou Ariadna 2
Sarri Mas Pere 138
Saus Marc 112
Saus Canamasas Xavier 95
Saus Casals àngel 110
Sentmartí Solà Oriol 44
Soriano Blazquez David 83
Suades Rojas Josep Maria 114
Talavera Nieto Pedro José 32
Tarrés Puig Eva 73
Tate Nicholas 51
Terol Cuitillas Jordi 38
Torres Tornero Miguel 18
Tristany Claret Xavier 180
Urruchi Sagredo Iñigo 164
Vallmajor Abello Ingrid 79
Vancells Prat Anna 130
Vera Izquierdo Raúl 121
Vilà Mora Jordi 63
Vilà Mora Joan Lluís 68
Vila Reguant Francesc 172
Villar Piedra Marc 70
Viñas Vilardebo Valenti 159
Zafrilla López Aitor 43
Cognoms Nom Dorsal
Adelantado  Guitart Eleuteri 410
Argilaga Martín Laura 427
Barbé Reguant Jordi 386
Barcelo Ferran 391
Bartoló Rota Marc 337
Bartra Gual De Torrella Gaspar 397
Basart I Soler Pep 424
Bedia Cirio Toni 351
Bello Fouce Jorge 306
Bernabe Carlos 369
Bernabe Diaz-vizuete Albert 345
Bonnafous Sala Martine 406
Burgos Subirana Daniel 340
Camacho Robledo Sergi 367
Camprubí Badia Martí 326
Capó Siquier Xisco 408
Carbonell Merino Dani 341
Carrera Pérez Gisela 399
Carrillo Joan 318
Cartes Godoy Roger 412
Casellas Ortiz Alex 411
Cisneros Almarcha Yumey 303
Claramunt Mató David 301
Codina Solanellas Abel 426
Coll Vilella Enric 376
Colomé Olivé Amelia 392
Conceição Paulo 401
Cribillés Pérez Marc 374
Da Gama Moreno Luis Felipe 372
Dachs Cadefau Jaume 423
Dalmau Mor Unai 389
Delgado Padilla Octavi 304
Diaz Canovas Jose 390
Eggenschwiler Noemi 425
Erenas Piquer Armand 349
Fabrega Simo Jordi 402
Fajula Manel 352
Ferrer Carles 419
Furió Fco Sergi 396
Galí Torres Pau 409
Gallifa Ignasi 364
Garcia Ales Toni 313
Garcia Martinez Pep 309
Garcia Suarez Jordi 365
García Tapia Santiago 377
Gari Ruben 336
Girault Marion 383
Gonfaus Albert 398
González-conde àvila Joan 339
Guinez Ulloa Dago Ernesto 380
Gutierrez Corral Borja 334
Hernández Casahuga Toni 302
Ibáñez Jordi 400
Jorda Gea Jaume 358
Lazaro Llorens Marti 421
Lopez Tor Marc 316
Maestre Martinez Sergio 307
Marginet Costa Martí 319
Marsinyach Dominguez Jaume 415
Marti Aragones Lluna 420
Martinez Marcos Didac 395
Martos Maribel 370
Mercader Gomez Jaume 363
Mercader Vila Ernest 315
Miguel Martin David 422
Mitjans Carabellido Marc 332
Molina Vito 343
Monserdà Perez Oriol 371
Mortes Ribera Oriol 394
Obiols Ripoll Joan 359
Ollé Pous Jordi 335
Ordóñez Miguel 321
Ortigosa Vico David 379
Pallarès Folch Francesc 344
Paniello Rodríguez Javi 360
Pardo I Estadella David 413
Parera Casas Josep 382
Peñaranda Armero Toni 362
Pérez Bautista Marc 416
Pidelaserra Font Jordi 428
Plana Mallen Eric 414
Planas Mariño Jordi 353
Pons Thierry 407
Pradas Avalos Jose Antonio 312
Puigdellivol Sarri Marc 373
Pujol Llovet Pol 347
Pujol Ribera Josep Mª 325
Quintana Nieto Hector 305
Recasens Xavier 356
Ripoll Gómez Marc 333
Rodríguez Valls Roc 342
Rojas Ledezma Elva 323
Rosiñol Soler Albert 361
Rosinyol Miki 404
Rotxes Ambros Cristina 403
Roura Masaguer Joan 375
Rovira Caus Albert 308
Ruiz Oller Lluis 346
Ruiz Traserra Alicia 317
Sala Margó Ernest 393
Salinas Pepe 354
Sánchez Argerich Marc 314
Sant Obiols Carles 418
Santamaria Masforroll Marti 417
Serra Marti Joan 387
Serra Morales Pau 388
Seuba Macia Marti 378
Solano Farre Carles 310
Soler Escobar Marc 385
Soler-casagemas Coll Marc 328
Tellez Solano David 311
Terradas Albert 320
Torrens Vives Albert 322
Torres Ruz Josep Antoni 368
Tort Aymerich Eric 338
Vall Kate 327
Velasco Alcanyís Ladis 355
Venteo Hector 357
Ventura Comas Sim 330
Vera Gutierrez Jesús 381
Vila Albert 384
Vila Castañé Xavier 366
Vilà Mumbrú Lluís 405
Vilà Ruiz Marc 331
Vila Salat Xavier 348
Villa Villamor Daniel 329
Villar Rosa Andreu 350