General 20182018-11-08T13:49:04+00:00

Classificació General 2018

DNI Nom i Cognoms Castelltallat Tossals 14Km Bellrace TOTAL
1 Elva Rojas Ledezma 90 76 166
2 Marta Belío Sánchez 76 82 158
3 Alícia Ruiz Treserras 70 66 136
4 Ester Caballol Murcia 67 59 126
5 Elisabet Parejo López 66 58 124
6 Lidia Ruz Gutierrez 64 52 116
7 Meritxell Motos Coll 63 51 114
8 Anna Rovira Pous 100 100
9 Montse Picanyol Ponsa 100 100
10 Sophie Gibbens 90 90
11 Alba Martinez 82 82
12 Martina Gonfaus Sellés 71 71
13 Teresa Forn Munné 71 71
14 Sylvie Géraldine López 70 70
15 Aura Tomasa Pons 69 69
16 Gemma Tuneu 69 69
17 Imma Puigcorbé Sabata 68 68
18 Julia Fernàndez Martín 68 68
19 Lídia  Sobrevias I Bonells 67 67
20 Anna Barea 65 65
21 Elisabet Plans Palu 65 65
22 Anna Vancells Prat 64 64
23 Irene Gonzalo Navarro 63 63
24 Anna Parramon Queraltó 62 62
25 Carmen Garcia Coca 62 62
26 Claudia Fornells Lopez 61 61
27 Montserrat  Olmos Mármol 61 61
28 Txell Ambrós Flores 60 60
29 Irlanda Virgili Alaman 57 57
30 Valentina Nicoara 56 56
31 Violeta Pusok 55 55
32 Florencia  Palacio Laje 54 54
33 Esther  Bacardit Hernando 53 53
34 Annabel Garcia Casado 50 50
35 Susagna Lucas Malé 49 49
36 Ekaterina Mutalova 48 48
37 Marina Gayubas Piera 47 47
38 Ingrid Vallmajor Abello 46 46
39 Laia Colomer Fontanet 45 45
Posició Nom i Cognoms Castelltallat Tossals 14Km Bellrace TOTAL Club
1 Vicente Romero Paton 90 70 160 Bravo Trail
2 Albert Cabra Samaniego 82 69 151
3 Marc Malé Estany 70 71 141 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
4 Jordi  Vilà Mora 71 62 133 CLAN VILÀ RUNNERS
5 Jose Enrique Martinez Alejandres 69 59 128 Monistrol Running
6 Roger Cartes Godoy 68 47 115
7 Albert Cots Rosiñol 64 37 101 Centre Alpí Gironella
8 Marc Mascarill Pladeveya 100 100 Cerdanya skimo team
9 Xavier  Rodríguez Bueno 100 100
10 Josep Rovira Dachs 90 90 Centre Alpí Gironella
11 Marc Vilà Ruiz 82 82 AE Mountain Runners Berguedà
12 Joan Carrillo Alarcón 63 18 81 AE Mountain Runners Berguedà
13 Ladis Velasco Alcanyís 62 15 77 AE Mountain Runners Berguedà
14 Angel Nevado Iglesias 76 76
15 Josep Ramón Montaner Solà 76 76 CAI
16 Pau Ventura Sellés 68 68 AE Mountain Runners Berguedà
17 David Sererols Torras 67 67 CAI
18 Jaume Vilaseca Iglesias 67 67
19 Gerard Argerich Solanelles 66 66 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
20 Jaume Marsinyach Dominguez 66 66 CE Cardona
21 Miquel Martinez Moya 65 1 66 SET DE CORRER
22 Cristian Pérez Gómez 65 65 CquiE Trail
23 Ruben García Calderon 64 64
24 David Planes Gene 52 11 63 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
25 Pau Fernandez Reig 63 63 AE Mountain Runners Berguedà
26 Albert Rosiñol Soler 61 61 Balsarunners
27 Valenti Viñas Vilardebo 61 61 9hsport
28 Cristofer Bosque Ruano 60 60
29 Pere  Mateu Raventós 60 60
30 Jordi  Borés Molner 58 1 59 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
31 Jordi Serra Vila 59 59 CE Súria
32 Enric Vila Codina 57 1 58
33 Josep Barniol Torres 58 58 De cal foll
34 Adria Serra Ariño 56 1 57 Grimpats
35 David Juan Anglada 57 57 Cerdanya Pirineus
36 Eduard Pascal Rovira 56 56 G.E.M.I
37 Jordi Luz Foglietti 55 1 56
38 Antoni Méndez Garriga 54 1 55
39 Pere Mitjavila Lupiola 55 55
40 Jordi Nogugres Botella 54 54
41 Marti Seuba Macia 53 1 54 AE Mountain Runners Berguedà
42 Pau Galí Torres 53 53
43 Jordi Comellas Noguera 52 52 AE Mountain Runners Berguedà
44 Josep Ramos Alcaraz 51 1 52 Nat’s
45 Joan Marcé Valencia 51 51
46 Daniel Sala Teruel 50 50 Els Sala
47 Jordi Dorca Torruella 50 50
48 Gerard Fumanya Salvans 49 49 CN Vic – ETB
49 Rubén Rodríguez Asiain 49 49 Cims Cerdanyola
50 Joan Munts Corominas 48 48 Collbaix Celler el Molí
51 Maki Requena Perez 47 1 48 Amics de la Cursa
52 Paco Cantero Gonzalez 48 48 Amics de la Cursa
53 Bernat  Raja Castillo 46 46 AE Mountain Runners Berguedà
54 Toni Cardona Calvo 46 46 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
55 David  Delgado Fernandez 45 45 Half Team Cardona
56 Joan Pujol Giralt 45 45 Bikecalaf
57 Christian Rodriguez Ruiz 44 44 CN MINORISA
58 Joan Ané Blanco 43 1 44
59 Juan Carlos Martinez Vilches 44 44
60 Joan Picanyol Vidal 43 43 G.E.M.I
61 Valentí Gaspar Zirujeta 42 1 43 Avinent CAM
62 Kiku Llorente García 41 1 42 Pugnator
63 Martí Santamaria Masforroll 42 42
64 Guifré Dalmau Roset 41 41
65 Francesc Ascencio Borroso 40 40 G.E.M.I
66 Toni Pérez Davi 40 40 G.E.M.I
67 Albert Martínez Colomer 39 39 G.E.M.I
68 David Ràbago Sànchez 38 1 39 JAB Berga
69 David Rial Fígols 39 39 AE Mountain Runners Berguedà
70 Albert Grimau Ferrer 38 38 Corredores Can Capablanca
71 Marc Canudas Velilla 36 1 37
72 Toni Baltierrez Moras 37 37 Si Cal
73 Cartelo Colacios 36 36
74 Joan Pallas Font 34 1 35 Bravo Trail
75 Mikel Abad Aguilera Abad Aguilera 35 35 RTEAM
76 Ramón Llordella Sala 35 35 CE Cardona
77 Lluís Pons Vilaró 34 34 La Mayola
78 Jaume Morros Martinez 33 33 Clus Esportiu CUBE Manresa
79 Jordi Gisbert Copado 33 33
80 Joan Ramon Rodriguez Abadal 31 1 32
81 Jordi Pujantell Cabanas 32 32 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
82 Santi Bamonde Bermudez De Castro 32 32 La Roche Posay
83 Adrià Palomar Alcaraz 30 1 31 RUNNERS ESPANYOL
84 Andreu Gonzalez Llados 31 31
85 Jordi Santamaria 29 1 30
86 Ramon Jordana Perez 30 30 CEAR
87 Oriol Diez Cuní 29 29 New Limits / BTQI
88 Albert Font Jaumandreu 28 28
89 Joaquim Sánchez Real 28 28 G.E.M.I
90 Victor Ruiz Artola 27 1 28 GOATTEAM
91 Bob Stones 27 27
92 Josep Tomàs 26 1 27
93 Antoni Lupiañez Pelegrina 25 1 26 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
94 Rafa Sanchez Martin 26 26 Raranning estel
95 David  Noguera Baraldés 25 25
96 David Ibañez Arcos 24 1 25 Centre Exta. Súria
97 Isaac Bosch Higuera 23 1 24
98 Marc Sanllehí Homs 24 24 Hotel 1948 Manresa
99 Climent Cabanas Lucaya 23 23 AE Mountain Runners Berguedà
100 Alex Cazorla Solà 21 1 22
101 Eduard Tomas Santiveri 22 22
102 Lluis Fumanya Pujol 22 22
103 Jaume Marsinyach Casafont 21 21 CE Cardona
104 Joan Gratacòs 20 20
105 Jordi Jodar Comas 20 20
106 David Griera 19 19 Ipsirunners
107 Nil Bacardit Vinyals 19 19 Cabres
108 Vicenç Vilà Mainar 18 1 19 Desmuntamarges de Navàs
109 Domingo Pelaz Conejo 17 1 18
110 Víctor López Sánchez 17 17
111 Borja  Posas Sallent 16 16 esquerdabocs
112 Carles Guitart Cardona 15 1 16
113 Enmanuel  Perez Camero 16 16
114 Àlex  Rodrigo López 14 14 Stravinters
115 Martí Arañó Palos 14 14 G.E.M.I
116 Josep Comas Corral 13 13
117 Jesus álvarez Morales 12 12 AE Mountain Runners Berguedà
118 Andrés Cano De La Fuente 10 10
119 Marc Armengol 9 9
120 Gerard Figols Torra 8 8 CA.Berga
121 Toni Camacho Parreño 7 7 Amics de la Cursa
122 Alex Ortiz 6 6
123 Josemi Rodriguez Meca 5 5 CE Cardona
124 Pau Contreras Puigdomènech 4 4
125 Xavi Viles Farreny 3 3
126 Albert Folk Codinas 2 2 RTEAM
127 Aitor Jovellar Ortega 1 1
128 Albert Bros Sabria 1 1
129 Albert Simon Gorriz 1 1 AE Mountain Runners Berguedà
130 Alex Farre Gimeno 1 1
131 Alfons Segura Virella 1 1
132 Angel Calsina Santasusana 1 1
133 Antonio Cuadros Odena 1 1
134 Aran Capdevila Garcia 1 1 AE Mountain Runners Berguedà
135 Bernat Bernabeu Blanco 1 1 Bontracte
136 Borja Prieto Rocandio 1 1
137 Bruno Cordero Pérez 1 1 A.D. Media Ducia
138 Carles Escala Balaguer 1 1 Trokers KNY
139 Carles Rosés Sala 1 1
140 Christopher Camacho Barrionuevo 1 1
141 David  Izquierdo Alegre 1 1
142 David  Minuesa González 1 1 Cxc
143 David Baena Puigbo 1 1 esquerdabocs
144 David Moreno Peinado 1 1 COSTA ESPORTS GIRONELLA
145 David Ramos álvarez 1 1 Cims Cerdanyola
146 Emili Muñoz Garcia 1 1 CEE Sant Gervasi
147 Felix Costa Agustina 1 1
148 Ferran Llamas Arroniz 1 1 Cabres
149 Gerard Ahicart Tort 1 1 AE Mountain Runners Berguedà
150 Gilberto Medina 1 1 Mutuacat Bravo Trail
151 Jesús González Soler 1 1
152 Joan  Sala Vernet 1 1
153 Joan Boixader Gonfaus 1 1
154 Joan Pallejà Elias 1 1 Club Excursionista de Gracia
155 Joan Torrents Marmi 1 1
156 Jordi Carrera Vestit 1 1 Unio excursionista Vic
157 Jordi García Maldonado 1 1
158 Jose A. García Gil 1 1
159 Josep Folch 1 1
160 Josep M. Pujol Ribera 1 1 AE Mountain Runners Berguedà
161 Josep Tierz Garcia 1 1 Bontracte
162 Josue  Lopez Castan 1 1
163 Llorenç  Duran Alcalà 1 1
164 Lluís Company Serra 1 1
165 Marc Bustos 1 1
166 Marc Reig Palomeras 1 1 Equip de Curses i Marxes del Solsonès
167 Marcelo Mercuri 1 1
168 Martí Llussà Pascual 1 1 aiguafreda
169 Oscar Garcia Martinez 1 1 GOATTEAM
170 óscar González álvarez 1 1
171 Quim Domènech Canadell 1 1
172 Quirze Puig Farràs 1 1 AE Mountain Runners Berguedà
173 Ricard Bahí Alburquerque 1 1
174 Ruben Grané Serrano 1 1 Bicixtrem
175 Santiago Espinasa Martinez 1 1 Ces
176 Serafí Merenguer Biosca 1 1 SMB copiers
177 Sergi  Betriu Méndez 1 1
178 Sergi  Rifà Parés 1 1
179 Vicenç Pujals Arduo 1 1
180 Xavi Serra Marquez 1 1 G.E.M.I
181 Xavier Boixader Ruiz 1 1
Equip Punts
AE Mountain Runners Berguedà 891
Equip de Curses i Marxes del Solsonès 801
G.E.M.I 361
CE Cardona 285
Centre Alpí Gironella 191
Club Triatló Sabadell 166
CAI 143
Grimpats 139
CLAN VILÀ RUNNERS 133
Monistrol Running 128
Mutuacat Bravo Trail 125
Amics de la Cursa 103
Cerdanya skimo team 100
RTEAM 98
Desmuntamarges de Navàs 87
Ipsirunners 84
CE Súria 83
Sport – HG 71
Bravo Trail 71
Club Trail runnig Girona 68
Set de Córrer 65
FERBIKES 65
CquiE Trail 65
Fanatik 63
Balsarunners 61
9hsport 61
De cal foll 58
Cerdanya Pirineus 57
Club esportiu de Sant Esteve dels Roures 53
Nat’s 52
Els Sala 50
Cims Cerdanyola 50
CN Vic – ETB 49
Collbaix Celler el Molí 48
Half Team Cardona 45
Bikecalaf 45
CN MINORISA 44
Avinent CAM 43
Pugnator 42
JAB Berga 39
Corredores Can Capablanca 38
Si Cal 37
La Mayola 34
Clus Esportiu CUBE Manresa 33
La Roche Posay 32
RUNNERS ESPANYOL 31
CEAR 30
New Limits / BTQI 29
GOATTEAM 29
Raranning estel 26
Hotel 1948 Manresa 24
Cabres 20
esquerdabocs 17
Stravinters 14
CA.Berga 8
Bontracte 2
Unio excursionista Vic 1
Trokers KNY 1
SMB copiers 1
SET DE CORRER 1
Cxc 1
COSTA ESPORTS GIRONELLA 1
Club Excursionista de Gracia 1
Ces 1
Centre Exta. Súria 1
CEE Sant Gervasi 1
Bicixtrem 1
aiguafreda 1
A.D. Media Ducia 1